Milzkalns

Veikborda kabelis 

20.05.2019.
Drukāt lapu Lapas karte

Veikborda kabelis

2010.gada vasaras beigās prezentējām Latvijā jaunu lietu - lineāro (reversīvo) kabeli veikbordam. Tagad Milzkalnā ir ne tikai Snovparks, bet arī Veikparks. Par cik Latvijā šī ir jauna un nu jau ļoti populāra izklaide turpinam uzlabot un pilnveidot veikparku tāpēc, esam atvērti patīkamiem komentāriem un arī kritikai, lai varētu uzlabot visu, kas uzlabojams.

Kas tas lineārais (reversīvais)  kabelis vispār ir? Principā tā ir veikošana aiz troses, nevis aiz laivas. Pāri dīķim ir divi stabi, starp kuriem ir trose un braucēju velk elektromotors turp un atpakaļ. Galā veicot loku ap boju, neapstājoties, mainās virziens. Vēl labi ir tas, ka iekrītot nav jāpeld atkal uz startu, bet operators „piebrauc" rokturi un var turpināt izklaides. Arī ātrumu un troses gaitu koriģē operators, tāpēc šī sistēma ir pateicīga gan iesācējiem un bērniem, gan spicākiem veikeriem. Īpašu atzinību šī konstrukcija ir guvusi kaitbordistu vidū, tajos brīžos, kad nepūš vējš, jo troses novietojums ir tuvs kaitam un šādā veidā mācīties trikus ir ļoti ērti. Noskaties video te http://www.youtube.com/watch?v=2QO9HldWPIw un viss taps skaidrs!

Esam arī izveidojuši inventāra nomu, kur vari tikt pie dažāda garuma dēļiem un hidrotērpiem. Cenas skaties sadaļā cenas.

Ja tev jau ir savs inventārs, tad kabeļa izmantošana izmaksās 30 EUR (darba dienās līdz 17:00 tikai 20 EUR  par 1 stundu neatkarīgi no cilvēku skaita. Trasē vienlaicīgi var atrasties viens cilvēks, bet nobraukt normāli var aptuveni 15 minūtes, bet ne vienā reizē. Pēc tam iestājas sagurums:) Pārējie tikmēr krastā var pacept gaļu vai uzspēlēt voļļuku vai arī, protams, sabildēt un safilmēt draugu veikojam :)

Noteikti rezervē laiku iepriekš pa telefonu 26222777!

"Milzkalns" atpūtas komplekss
Milzkalne, "Dižkalni",
Smārdes pagasts, Engures novads,
LV-3148, Latvija
Tel.: +371 26222333