Jaunumi

Vairāk..

Šodien strādājam!

23.02.2017.

Šodien, ceturtdien, 23.02.2017 darba laiks 12:00 - 23:00!

Būs atvērtas gandrīz visas trases, izņemot Troļļu trasi un Distanču slēpošanas trasi!

Instruktorus piesaki zvanot 26222999! Visi pārējie darba dienās piedāvātie pakalpojumi ir pieejami.

Rīt, piektdien, 24.februārī darba laiks 12:00 - 24:00!

 

Vairāk..

Jaunums - masāža

JAUNUMS MILZKALNĀ!


TAGAD PIE MUMS IR PIEEJAMS PROFESIONĀLS SPORTA MASIERIS, KAS PIRMS VAI PĒC ATPŪTAS UZ KALNA LIKS JŪSU MUSKUĻIEM JUSTIES DAUDZ LABĀK.
Profesionāls un pieredzējis sporta masieris parūpēsies, lai saspringums un muskuļu sāpes pazūd līdz ar jaunu spēku un enerģijas pieplūdumu.
Masāža ir ne tikai patīkama un relaksējoša procedūra, bet arī labs veids kā atslābināt muskuļus pēc aktīvas atpūtas uz kalna.
Izmanto līdz šim nebijušu iespēju un baudi atslābinošu vai uzmundrinošu masāžu nepametot atpūtas kompleksu "MILZKALNS"!

Piedāvājumā :
Sporta masāža
Ārstnieciskā masāža
Klasiskā masāža
Relaksējošā masāža

Atrašanās vieta: Viesnīcas māja
Darba laiks : brīvdienās 10.00 - 20.00
Tālrunis sīkākai informācijai: 29206649 - Mārtiņš Tutāns

Vairāk..

Skolēnu grupas Milzkalnā

Derētu sporta dienā kas nebijis - piemēram snovošana vai kalnu slēpošana? Atbrauciet uz Milzkalnu!

Te varēsiet pavadīt visu dienu - būs ko darīt gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau braši turas uz slēpēm vai dēļa. Ja nepieciešams - piesakiet instruktorus!

Pacēlāja biļetēm un inventāra nomai cenas grupām sākot no 20 skolēniem - ļoti draudzīgas :) Pie tam vienam skolotājam/grupas vadītājam - pacēlāja karte un inventāra noma bez maksas! Piedāvājums ir spēkā tikai darba dienās!

Dalībnieku saraksta formu lejuplādēt vari šeit.

 

Pacēlāja biļete

Inventāra noma

4,50 €

3 €

 

Skolēnu grupu noteikumi Milzkalnā

1.       Piedāvājumā skolēnu grupām ir iekļauta pacēlāja biļete un inventāra komplekta noma par īpašu cenu: pacēlāja biļete 4,50 EUR uz 4 stundām un inventāra komplekta noma 3 EUR uz 4 stundām. Vienam skolēnu grupas vadītājam/skolotājam pacēlāja biļete un inventāra noma ir bez maksas.

2.       Skolēnu grupu piedāvājums ir spēkā, ja grupa sastāv no vismaz 20 skolēniem.

3.       Piedāvājumu var izmantot tikai darba dienās.

4.       Grupu ir noteikti jāpiesaka vismaz 2 dienas iepriekš zvanot uz Milzkalna info tālruni 26222333 vai rakstot uz e-pastu info@milzkalns.lv. Rakstot e-pastu lūdzam sagaidīt apstiprinājumu rakstiski vai sagaidiet zvanu no mūsu darbiniekiem!

5.       Lielu grupu gadījumā ir iespējams vienoties, ka trase sāk darbu ātrāk.

6.       Pirms ierašanās Milzkalnā, grupas vadītājam ir jāsagatavo dalībnieku saraksts, uz kā pamata tiks izsniegts inventārs nomā. Saraksta formu var lejuplādēt šeit.

7.       Ierodoties Milzkalnā, grupas vadītājs dodas pie nomas vadītāja, nosaucot pieteiktās grupas nosaukumu un seko Milzkalna darbinieku norādījumiem.

8.       Par pacēlāja biļetēm un inventāra nomu jānorēķinās ir grupas vadītājam vienā maksājumā Milzkalna kasē pirms pakalpojuma saņemšanas.

9.       Uz inventāra saņemšanu visai grupai ir jāierodās vienlaicīgi. Tie, kuri neierodas laikā, inventāru var saņemt visu klientu rindas kārtībā.

10.   Inventāra komplektā ir iekļautas slēpes, zābaki un nūjas vai sniega dēlis un zābaki. Ķiveres, brilles, kombinezoni vai citi nomas priekšmeti ir jāapmaksā pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

11.   Apmeklējuma laikā inventārs netiek mainīts! Ja ir paņemtas slēpes pret snovbordu nemainām, kā arī otrādāk – snovbordu pret slēpēm nemainām! Inventāru var samainīt, noslēdzot atsevišķu inventāra nomas līgumu un apmaksājot to, pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

12.   Inventāru nododot, tas ir jānotīra no sniega un jāatdod viss komplekts reizē visai grupai vienlaicīgi. Inventārs nedrīkst būt bojāts. Bojāta inventāra gadījumā, radušos zaudējumus izvērtē nomas darbinieki. Materiālos zaudējumus sedz grupas vadītājs uz vietas Milzkalnā.

13.   Grupas dalībniekiem, kuri slēpo vai snovo pirmo reizi vēlama ir apmācība pie instruktora. Apmācība ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz telefonu 26222999. Norēķini ar instruktoru ir individuāli un netiek apmaksāti Milzkalna kasē.

14.   Grupas dalībniekiem ir jārūpējās par savu drošību, tāpēc ieteicams ir valkāt ķiveri!

15.   Visu grupas dalībnieku pienākums ir ievērot Slēpošanas trases „Milzkalns” lietošanas līguma vispārīgos noteikumus, kā arī Inventāra īres līguma un Skolēnu grupu noteikumus! Ar noteikumiem var iepazīties mūsu mājas lapā www.milzkalns.lv, kā arī uz vietas Milzkalnā! Grupas vadītāja pienākums ir iepazīstināt ar noteikumiem visus grupas dalībniekus pirms ierašanās Milzkalnā!

Vairāk..

Milzkalna dāvanu karte

Mums ir piedāvājums, kas lieliski derēs visiem aktīvajiem brāļiem, māsām, draugiem, vecākiem un citiem nemiera gariem!

Dāvanu kartes 10 EUR, 20 EUR vai 50 EUR vērtībā nopērkamas "Milzkalna" kasēs darba laikā. Ne ziemas sezonā par dāvanu karšu iegādi painteresējies pa info telefonu 26222333 vai atraksti ieva.rasa@milzkalns.lv. Dāvanu karti varēsi izmantot gan ziemas, gan vasaras sezonā.

Vairāk..

Drošības un kārtības noteikumu un ieteikumu video

Kā jau visiem zināms, atpūta uz kalna saistās ar zināmu risku. Lai to samazinātu kalnam ir savi drošības noteikumi, kas rakstīti pie kases, uz stendiem, mājas lapā uc labi redzamās vietās. Taču. Tie ir uz vairākām lapām un mēs ticam, ka ar tiem esam iepazinušies mēs un vēl daži cītīgāki apmeklētāji.

Lai visiem atvieglotu dzīvi, esam izveidojuši video rullīti gan par drošības un kārtības noteikumiem Milzkalnā, gan arī par dažādiem ieteikumiem, kuri ir noderīgi tiem, kas pie mums ir pirmo reizi.

 

Kontakti

Info tālrunis:
+371 26222333
Atraksti:
info@milzkalns.lv
Viesnīcas un pasākumu rezervācijai:
+371 26222333
Instruktoru rezervācijai:
+371 26222999
Darba laiks:  
Pirmdiena
Otrdiena
Trešdiena
Ceturtdiena
Piektdiena
Sestdiena
Svētdiena
14.00 — 23.00
12.00 — 23.00
12.00 — 23.00
12.00 — 23.00
12.00 — 24.00
10.00 — 24.00
10.00 — 22.00
              

 

Mēs atrodamies:
"Dižkalni", Smārdes pagasts, Engures novads, Latvija, LV-3148

 

 

GPS koordinātas: 57.001776, 23.207804

Braucot no Rīgas:

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz Milzkalnu - sekojam tai. Nākošā "Milzkalna" norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.