Kā veiksmīgi rezervēt un apmaksāt kalna apmeklējumu Bookla aplikācijā?

 

Noskanē attēlā redzamo qr kodu vai dodies uz https://bookla.app.link/sEHbiYpJecb , lejuplādē aplikāciju savā telefonā un rezervē sev vēlamo ierašanās laiku. 

1. Kad veicat rezervāciju un apmaksu pirmo reizi aplikācijā, nepieciešams reģistrēties. Pēc veiksmīgas reģistrācijas varat piereģistrēt savu maksājuma veidu un veikt rezervāciju apmaksājot to uzreiz (izmantojot kredītkarti, Google Pay vai Apple Pay) vai Milzkalna kasē.
2. Rezervācija ir apstiprināta brīdī, kad visi soļi ir pabeigti, un aplikācijā parādās uzraksts "Pieraksts ir apstiprināts".
3. Ja vēlaties pārliecināties, ka rezervācija ir veikta, atveriet sadaļu "Pieraksti" aplikācijas apakšdaļā, tur atradīsiet visas Jūsu aktīvās rezervācijas. Ja tur neredzat savu rezervāciju - tā nav veikta.
4. Apstiprinājums un rēķins uz e-pastu tiek sūtīts, ja kalna rezervācija veikta, apmaksājot to uzreiz aplikācijā.
5. Ja rezervācija ir veikta, Jums atnāks 2 atgādinājumi par kalna vizīti - 24 un 1 stundu pirms rezervācijas laika. Ja saprotat, ka nedosieties uz kalnu, lūdzu, atceliet rezervāciju laicīgi, dodot iespēju kalnu apmeklēt citiem!
 
- Ja atcelsi savu rezervāciju vismaz 3 dienas pirms kalna vizītes saņemsi visu summu atpakaļ, izņemot komisiju (5% apmērā - minimums 0.50 eiro)
- Ja atcelsi savu rezervāciju no 3 dienām līdz 3 stundām iepriekš, saņemsi 50% no rezervācijas summas.
- Ja atcelsi savu rezervāciju mazāk par 3 stundām pirms vizītes, diemžēl nauda netiks atgriezta, taču parādīsies iespēja citam apmeklētājam.
(Atcelšanas noteikumi var mainīties. Veicot rezervāciju, lūdzu, pievērsiet uzmanību atcelšanas noteikumiem)
 
6. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ir nepieciešams rezervēt kalna apmeklējuma laiku, kā arī iegādāties pacēlāja biļeti, saskaņā ar cenrādi bērniem līdz 12 gadu vecumam. Lai saņemtu vēlamo atlaidi, rezervējot pakalpojumu ir nepieciešams izvēlēties pareizos biļetes veidus. No 22. februāra pensionāriem un cilvēkiem ar invalīdu apliecību atlaides pacēlāja biļetēm tiek piemērotas tikai darba dienās!
 
Pie pakalpojuma sniedzēja atver aplikācijā sadaļu “Pieraksti”, nospied “QR kods” un noskenē QR kodu pie skenera. 
Aicinām jau laicīgi (pirms rezervācijas) pievienot savu maksājuma veidu aplikācijā, sadaļā “Profils” - “Maksājumi”
Norēķiniem aplikācijā tiek izmantota Stripe maksājumu sistēma, kas nodrošina maksājumu procesa drošību un atbilst Paymment Card Industry Data Security Standart (PCI-DSS) standartiem.
Bookla neuzglabā datus par kredītkartēm. Visi dati tiek apstrādāti Stripe sistēmā.