Kas jāņem vērā pirms došanās uz Milzkalnu?
1. Kalna apmeklēšana tikai epidemioloģiski drošā vidē. Atbilstoši aktuālajiem Ministru Kabineta noteikumiem šosezon kalnam atļauts darboties “zaļajā” drošības režīmā.
Pakalpojumi pieejami:
- apmeklētājiem ar vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātiem
- bērniem līdz 12 g.v. kopā ar vecākiem, kam ir sertifikāts
- jauniešiem no 12 g.v. līdz 18 g.v. ar sertifikātu vai ar negatīvu testu, “ne vecāku” par 72 stundām (atbildi par testa rezultātu varat apskatīt covid19sertifikats.lvpatstāvīgi veikti eksprestesti NAV DERĪGI)
 
2. Uzrādot sertifikātu un testu, nepieciešams uzrādīt arī personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID). Personu apliecinošu dokumentu uzrādīt būs pienākums katram kalna apmeklētājam.
 
3. Kalna apmeklējuma rezervēšana: Bookla vai Biļešu Paradīze. Ar cenām varat iepazīties šeit.
 
4. Inventāra noma ārtelpās, tikai epidemioloģiski drošā vidē.
 
5. Tiek lietotas sejas maskas un ievērota 2 m distance. Sejas masku var nelietot fizisko aktivitāšu un sporta treniņu laikā.
 
6. Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi kafejnīcā pieejami klātienē epidemioloģiski drošā vidē. Pie viena galdiņa vienlaikus drīkst sēdēt ne vairāk kā četras pilngadīgas personas, neskaitot nepilngadīgus bērnus (bet ne vairāk kā 10 personas kopā). Ienākot telpā, līdz galdiņam jābūt pareizi uzvilktai sejas maskai. Starp galdiņiem tiek ievērota 2 m distance.
 
7. Ragavu kalniņš nedarbosies.