Skolēnu grupas Milzkalnā

Derētu sporta dienā kas nebijis - piemēram snovošana vai kalnu slēpošana? Atbrauciet uz Milzkalnu!

Te varēsiet pavadīt visu dienu - būs ko darīt gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau braši turas uz slēpēm vai dēļa. Ja nepieciešams - piesakiet instruktorus!

Pacēlāja biļetēm un inventāra nomai cenas grupām sākot no 20 skolēniem - ļoti draudzīgas :) Pie tam skolotājiem/grupas vadītājiem - pacēlāja karte un inventāra noma bez maksas! Piedāvājums ir spēkā tikai darba dienās!

Dalībnieku saraksta formu lejuplādēt vari šeit.

Pacēlāja biļete Inventāra noma
9 € par 3 h 9 € par 3 h

Skolēnu grupu noteikumi Milzkalnā

1.       Piedāvājumā skolēnu grupām ir iekļauta pacēlāja biļete un inventāra komplekta noma par īpašu cenu: pacēlāja biļete 9 EUR uz 3 stundām un inventāra komplekta noma 9 EUR uz 3 stundām. Vienam skolēnu grupas vadītājam/skolotājam pacēlāja biļete un inventāra noma ir bez maksas.

2.       Skolēnu grupu piedāvājums ir spēkā, ja grupa sastāv no vismaz 20 skolēniem.

3.       Piedāvājumu var izmantot tikai darba dienās no 12.00 - 18.00.

4.       Grupu ir noteikti jāpiesaka iepriekš zvanot uz Milzkalna info tālruni 26222333 vai rakstot uz e-pastu info@milzkalns.lv. Rakstot e-pastu lūdzam sagaidīt apstiprinājumu rakstiski vai sagaidiet zvanu no mūsu darbiniekiem!

5.       Lielu grupu gadījumā ir iespējams vienoties, ka trase sāk darbu ātrāk.

6.       Pirms ierašanās Milzkalnā, grupas vadītājam ir jāsagatavo dalībnieku saraksts, uz kā pamata tiks izsniegts inventārs nomā. Saraksta formu var lejuplādēt šeit.

7.       Ierodoties Milzkalnā, grupas vadītājs dodas pie nomas darbinieka, nosaucot pieteiktās grupas nosaukumu un seko Milzkalna darbinieku norādījumiem.

8.       Par pacēlāja biļetēm un inventāra nomu jānorēķinās ir grupas vadītājam vienā maksājumā Milzkalna kasē pirms pakalpojuma saņemšanas.

9.       Uz inventāra saņemšanu visai grupai ir jāierodās vienlaicīgi. Tie, kuri neierodas laikā, inventāru var saņemt visu klientu rindas kārtībā.

10.   Inventāra komplektā ir iekļautas slēpes, zābaki un nūjas vai sniega dēlis un zābaki un ķivere. Brilles vai citi nomas priekšmeti ir jāapmaksā pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

11.   Apmeklējuma laikā inventārs netiek mainīts! Ja ir paņemtas slēpes pret snovbordu nemainām, kā arī otrādāk – snovbordu pret slēpēm nemainām! Inventāru var samainīt, noslēdzot atsevišķu inventāra nomas līgumu un apmaksājot to, pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

12.   Inventāru nododot, tas ir jānotīra no sniega un jāatdod viss komplekts reizē visai grupai vienlaicīgi. Inventārs nedrīkst būt bojāts. Bojāta inventāra gadījumā, radušos zaudējumus izvērtē nomas darbinieki. Materiālos zaudējumus sedz grupas vadītājs uz vietas Milzkalnā.

13.   Grupas dalībniekiem, kuri slēpo vai snovo pirmo reizi vēlama ir apmācība pie instruktora. Apmācība ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz telefonu 26222999. Norēķini ar instruktoru ir individuāli un netiek apmaksāti Milzkalna kasē.

14.   Grupas dalībniekiem ir jārūpējās par savu drošību, tāpēc ieteicams ir valkāt ķiveri!

15.   Visu grupas dalībnieku pienākums ir ievērot Slēpošanas trases „Milzkalns” lietošanas līguma vispārīgos noteikumus, kā arī Inventāra īres līguma un Skolēnu grupu noteikumus! Ar noteikumiem var iepazīties mūsu mājas lapā www.milzkalns.lv, kā arī uz vietas Milzkalnā! Grupas vadītāja pienākums ir iepazīstināt ar noteikumiem visus grupas dalībniekus pirms ierašanās Milzkalnā!