Svarīga drošības informācija!

Mēs esam bezgala pateicīgi, ka varam atvērt trases šajos apstākļos!
Taču tas nozīmē arī virkni ierobežojumus, kas būs jāievēro gan mums, gan jums! Lūdzam atcerēties par atbildīgu rīcību un piesardzību!

LŪDZU REZERVĒJIET VIETAS UZ KALNA LAICĪGI. APMEKLĒTĀJU SKAITS IR STINGRI IEROBEŽOTS! Pacēlāja biļeti varēs iegādāties Milzkalna kasēs tikai uz 2 stundām. 

Iepriekšējās dienās esam analizējuši Milzkalna slēpotāju plūsmas uz kalna, lai atrastu optimālo cilvēku skaitu, kas vienlaicīgi atrodas trašu zonā. Šobrīd optimālais apmeklētāju skaits, kas tiek ielaists vienlaicīgi trasēs vienā laika setā nav vairāk kā 60 cilvēki. Tas tika darīts lai:

mēs varētu pilnībā ievērot distancēšanās prasības;

rindā pie pacēlāja nav jāstāv ilgāk kā 4 minūtes;

trasē ir pietiekami brīvas vietas drošam nobraucienam.

* 180m2 plašajā nomas punktā nevienā brīdī nav vairāk kā 18 cilvēki un viņi uzturētos nomā ne ilgāk par 15 minūtēm. Nomā ir izveidota numuriņu sistēma un ekrāni būs vērsti uz āru, tā, lai savu rindu nomā varat sagaidīt ārā. Jūsu ērtībām ir pieejama mobilā aplikācija BinaryQ, kurā rindu jūs varat ieņemt jau izbraucot no mājas un rindas virzību redzēt aplikācijā. Lūdzu ierodieties nomā savlaicīgi, vismaz 30 minūtes, lai paspētu saņemt inventāru pirms rezervētā kalna apmeklējuma laika!

* Nomas telpās pārģērbties diemžēl nevarēs. Aicinām saģērbties jau mājās vai pārģērbties mašīnā!

* Kafejnīcā ēdiens būs pieejams tikai līdzi ņemšanai.

* Stāvot pie pacēlāja un gaidot savu nobraucienu no kalna, lūdzu, ievērosim 2 m distanci vienam no otra! Trases zona, kas patlaban ir atvērta, ir vismaz 27500 m2, tātad vienam cilvēkam tiek atvēlēti  92 m2 ar sniegu noklātas teritorijas. Tas ir pietiekami, lai varētu brīvi slēpot un visur ieturēt pienācīgo distanci.

* Instruktorus rezervē kā iepriekš zvanot pa telefonu 26 222 999Instruktorus šogad varēsi atrast pie kafejnīcas ēkas 1.stāvā pie 1. un 2.pacēlāja.

Būsim saprotoši! Gan mums, gan jums šī situācija ir jauna un mēs darām visu, lai viss darbojās, taču ceram uz jūsu atsaucību, ja gadās kāda aizķeršanās!