Jaunumi

Esam atvērti!

18.01.2021.
Darba laiki tuvākajām dienām: Pirmdiena, 18. janvāris - 10:00 - 20:00 (visi apmeklējuma laiki ir rezervēti) Otrdiena, 19. janvāris - 10:00 - 20:00 (visi apmeklējuma laiki ir rezervēti) Trešdiena, 20. janvāris - 10:0..
Darba laiki tuvākajām dienām:
Pirmdiena, 18. janvāris - 10:00 - 20:00 (visi apmeklējuma laiki ir rezervēti)
Otrdiena, 19. janvāris - 10:00 - 20:00 (visi apmeklējuma laiki ir rezervēti)
Trešdiena, 20. janvāris - 10:00 - 20:00 (visi apmeklējuma laiki ir rezervēti)
Ceturtdiena, 21. janvāris - 10:00 - 20:00 (rezervācija tiks atvērta 19. janvārī pēc 13:00)
Piektdiena, 22. janvāris - 10:00 - 20:00 (rezervācija tiks atvērta 20. janvārī pēc 13:00)

Pirmdien, 18. janvārī snovparka trase nestrādā. Distanču slēpošanas trase ir pieejama, taču tā nav tik baudāma, jo vēl turpinām pūst sniegu.
Esam sagatavojuši 2., 3., 4., 6., Lēzeno un Iesācēju trasi (darbojas ar striķa pacēlāju). 
Ragaviņu kalniņš netiks atvērts, kamēr netiks atcelti apmeklējuma ierobežojumi.


Lai veicinātu ātru inventāra saņemšanu nomā, lejupielādējiet inventāra nomas anketu un nodotiet to aizpildītu nomas darbiniekiem, kā arī iestājieties nomas rindā ~20km pirms kalna, izmantojot mobilo aplikāciju BinaryQ.

 

Lūdzam atkārtoti iepazīties ar trašu lietošanas noteikumiem ierobežojumu apstākļos. Mēs katrs individuāli un visi kopā, ievērojot noteikumus, rūpējamies par to, lai Milzkalna durvis būtu apmeklētājiem atvērtas.
Apmeklētāju skaits uz kalna ir stingri ierobežots!

Kā veiksmīgi rezervēt kalna apmeklējumu Bookla aplikācijā?

1. Kad veicat rezervāciju PIRMO reizi aplikācijā, nepieciešams reģistrēties. Pēc veiksmīgas reģistrācijas varat veikt rezervāciju.
2. Rezervācija ir apstiprināta brīdī, kad visi soļi ir pabeigti, un aplikācijā parādās uzraksts "Pieraksts ir apstiprināts".
3. Ja vēlaties pārliecināties, ka rezervācija ir veikta, atveriet sadaļu "Pieraksti" aplikācijas apakšdaļā, tur atradīsiet visas Jūsu aktīvās rezervācijas. Ja tur neredzat savu rezervāciju - tā NAV veikta.
4. Apstiprinājums uz e-pastu NETIEK sūtīts.
5. Ja rezervācija ir veikta, Jums atnāks 2 atgādinājumi par kalna vizīti - 24 un 1 stundu pirms rezervācijas laika. Ja saprotat, ka nedosieties uz kalnu, lūdzu, atceliet rezervāciju laicīgi, dodot iespēju kalnu apmeklēt citiem!
6. Laiks nav jārezervē bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot).
 
 

Noskanē attēlā redzamo qr kodu vai dodies uz https://bookla.app.link/sEHbiYpJecb , lejuplādē aplikāciju savā telefonā un rezervē sev vēlamo ierašanās laiku. Pacēlāja biļeti būs jāiegādājas Milzkalna kasēs.

Uzsākot slēpošanas sezonu, esam analizējuši Milzkalna slēpotāju plūsmas uz kalna, lai atrastu optimālo cilvēku skaitu, kas vienlaicīgi atrodas trašu zonā. Šobrīd optimālais apmeklētāju skaits, kas tiek ielaists vienlaicīgi trasēs vienā laika setā nav vairāk kā 60 cilvēki. Tas tika darīts lai:

mēs varētu pilnībā ievērot distancēšanās prasības;

rindā pie pacēlāja nav jāstāv ilgāk kā 2 minūtes;

trasē ir pietiekami brīvas vietas drošam nobraucienam.

* Noma strādās tikai ārtelpās. Nomas telpas būs pieejamas tikai WC izmantošanai. Nomā ir izveidota numuriņu sistēma un ekrāni būs vērsti uz āru, tā, lai savu rindu nomā varat sagaidīt ārā. Jūsu ērtībām ir pieejama mobilā aplikācija BinaryQ, kurā rindu jūs varat ieņemt jau tuvojoties kalnam (atrodoties apmēram 20 km rādiusā no kalna) un rindas virzību redzēt aplikācijā. Lūdzu, ierodieties nomā savlaicīgi, vismaz 30 minūtes, lai paspētu saņemt inventāru pirms rezervētā kalna apmeklējuma laika!

* Nomas telpās pārģērbties diemžēl nevarēs. Aicinām saģērbties jau mājās vai pārģērbties mašīnā!

* Kafejnīcā ēdiens būs pieejams tikai līdzi ņemšanai.

* Stāvot pie pacēlāja un gaidot savu nobraucienu no kalna, lūdzu, ievērosim 2 m distanci vienam no otra! Blakus stāvēt drīkst tikai vecāks kopā ar bērnu līdz 7 gadu vecumam. Trases zona, kas patlaban ir atvērta, ir vismaz 27500 m2, tātad vienam cilvēkam tiek atvēlēti  92 m2 ar sniegu noklātas teritorijas. Tas ir pietiekami, lai varētu brīvi slēpot un visur ieturēt pienācīgo distanci.

* Instruktorus rezervē kā iepriekš zvanot pa telefonu 26 222 999Instruktorus šogad varēsi atrast pie kafejnīcas ēkas 1.stāvā pie 1. un 2.pacēlāja.

Būsim saprotoši! Gan mums, gan jums šī situācija ir jauna un mēs darām visu, lai viss darbojās, taču ceram uz jūsu atsaucību, ja gadās kāda aizķeršanās!

Aizvērt

Svarīga drošības informācija!

14.12.2020.
Mēs esam bezgala pateicīgi, ka varam atvērt trases šajos apstākļos! Taču tas nozīmē arī virkni ierobežojumus, kas būs jāievēro gan mums, gan jums! Lūdzam atcerēties par atbildīgu rīcību un piesardzību! LŪDZU REZERVĒJIET VIET..

Mēs esam bezgala pateicīgi, ka varam atvērt trases šajos apstākļos!
Taču tas nozīmē arī virkni ierobežojumus, kas būs jāievēro gan mums, gan jums! Lūdzam atcerēties par atbildīgu rīcību un piesardzību!

LŪDZU REZERVĒJIET VIETAS UZ KALNA LAICĪGI. APMEKLĒTĀJU SKAITS IR STINGRI IEROBEŽOTS! Pacēlāja biļeti varēs iegādāties Milzkalna kasēs tikai uz 2 stundām. 

Iepriekšējās dienās esam analizējuši Milzkalna slēpotāju plūsmas uz kalna, lai atrastu optimālo cilvēku skaitu, kas vienlaicīgi atrodas trašu zonā. Šobrīd optimālais apmeklētāju skaits, kas tiek ielaists vienlaicīgi trasēs vienā laika setā nav vairāk kā 60 cilvēki. Tas tika darīts lai:

mēs varētu pilnībā ievērot distancēšanās prasības;

rindā pie pacēlāja nav jāstāv ilgāk kā 4 minūtes;

trasē ir pietiekami brīvas vietas drošam nobraucienam.

* 180m2 plašajā nomas punktā nevienā brīdī nav vairāk kā 18 cilvēki un viņi uzturētos nomā ne ilgāk par 15 minūtēm. Nomā ir izveidota numuriņu sistēma un ekrāni būs vērsti uz āru, tā, lai savu rindu nomā varat sagaidīt ārā. Jūsu ērtībām ir pieejama mobilā aplikācija BinaryQ, kurā rindu jūs varat ieņemt jau izbraucot no mājas un rindas virzību redzēt aplikācijā. Lūdzu ierodieties nomā savlaicīgi, vismaz 30 minūtes, lai paspētu saņemt inventāru pirms rezervētā kalna apmeklējuma laika!

* Nomas telpās pārģērbties diemžēl nevarēs. Aicinām saģērbties jau mājās vai pārģērbties mašīnā!

* Kafejnīcā ēdiens būs pieejams tikai līdzi ņemšanai.

* Stāvot pie pacēlāja un gaidot savu nobraucienu no kalna, lūdzu, ievērosim 2 m distanci vienam no otra! Trases zona, kas patlaban ir atvērta, ir vismaz 27500 m2, tātad vienam cilvēkam tiek atvēlēti  92 m2 ar sniegu noklātas teritorijas. Tas ir pietiekami, lai varētu brīvi slēpot un visur ieturēt pienācīgo distanci.

* Instruktorus rezervē kā iepriekš zvanot pa telefonu 26 222 999Instruktorus šogad varēsi atrast pie kafejnīcas ēkas 1.stāvā pie 1. un 2.pacēlāja.

Būsim saprotoši! Gan mums, gan jums šī situācija ir jauna un mēs darām visu, lai viss darbojās, taču ceram uz jūsu atsaucību, ja gadās kāda aizķeršanās!

Vairāk..

Milzkalna dāvanu karte

Mums ir piedāvājums, kas lieliski derēs visiem aktīvajiem brāļiem, māsām, draugiem, vecākiem un citiem nemiera gariem!

Mums ir piedāvājums, kas lieliski derēs visiem aktīvajiem brāļiem, māsām, draugiem, vecākiem un citiem nemiera gariem!

Dāvanu kartes 10 EUR, 20 EUR vai 50 EUR vērtībā nopērkamas ne tikai Milzkalna kasēs kalna darba laikā, bet no šī gada pieejamas arī elektroniskas dāvanu kartes! Spied šeit un pērc nost! Dāvanu karti varēsi izmantot gan ziemas (izņemot instruktoru pakalpojumiem un kafejnīcā), gan vasaras sezonā un tā būs derīga vienu gadu no iegādes brīža!

Diemžēl, Weekendbox dāvanu kartes nepieņemam un neapkalpojam!

Vairāk..

Drošības un kārtības noteikumu un ieteikumu video

Kā jau visiem zināms, atpūta uz kalna saistās ar zināmu risku. Lai to samazinātu kalnam ir savi drošības noteikumi, kas rakstīti pie kases, uz stendiem, mājas lapā uc labi redzamās vietās. Taču. Tie ir uz vairākām lapām un mēs ticam, ka ar ..

Kā jau visiem zināms, atpūta uz kalna saistās ar zināmu risku. Lai to samazinātu kalnam ir savi drošības noteikumi, kas rakstīti pie kases, uz stendiem, mājas lapā uc labi redzamās vietās. Taču. Tie ir uz vairākām lapām un mēs ticam, ka ar tiem esam iepazinušies mēs un vēl daži cītīgāki apmeklētāji.

Lai visiem atvieglotu dzīvi, esam izveidojuši video rullīti gan par drošības un kārtības noteikumiem Milzkalnā, gan arī par dažādiem ieteikumiem, kuri ir noderīgi tiem, kas pie mums ir pirmo reizi.

Vairāk..

Facebook ziņas

Pakalpojumi
Kontakti
Info tālrunis:
+371 26222333
Viesnīcas un pasākumu rezervācijai:
+371 26222333
Instruktoru rezervācijai:
+371 26222999
Veikborda rezervācijai:
+371 26222777

info@milzkalns.lv
facebook.com/Milzkalns
"Dižkalni", Smārdes pagasts,
Engures novads, Latvija, LV-3148
GPS koordinātas: N57.00146 x E23.20794
Darba laiks:
Pirmdiena 10.00 - 20.00
Otrdiena 10.00 - 20.00
Trešdiena 10.00 - 20.00
Ceturtdiena 10.00 - 20.00
Piektdiena 10.00 - 20.00
Sestdiena 09.00 - 20.00
Svētdiena 09.00 - 20.00
Rekvizīti:
SIA "Froks"
PVN Reģ. Nr. LV40003590231
Mūkusalas iela 46, Rīga, LV-1004

Braucot no Rīgas:

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz Milzkalnu - sekojam tai. Nākošā "Milzkalna" norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.