Dāvanu kartes noteikumi

Atpūtas kompleksa “Milzkalns” elektroniskās dāvanu kartes iegādes un lietošanas noteikumi

 1. Šis dokuments nosaka Atpūtas kompleksa “Milzkalns” (adrese “Dižkalni”, Smārdes pagasts, Tukuma novads) elektroniskās dāvanu kartes pārdošanas noteikumus un nosacījumus.
 2. Iegādājoties elektronisko dāvanu karti, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt šiem noteikumiem.
 3. Elektroniskās dāvanu kartes pārdevējs ir SIA “Froks”, reģistrācijas Nr. 40003590231, juridiskā adrese Mūkusalas iela 46, Rīga.
 4. Elektroniskās dāvanu kartes izmantošanas vieta ir Atpūtas komplekss “Milzkalns”, “Dižkalni”, Smārdes pagasts, Tukuma novads.
 5. Dāvanu karti var apmaksāt tiešsaistē, izmantojot apmaksas sistēmu Paysera. Apmaksājot Jūsu izvēlēto summu par elektronisko dāvanu karti, Jums tiek dota iespēja izprintēt elektronisko dāvanu karti ar unikālu svītru kodu. Ja elektronisko dāvanu karti neesat izprintējis pirkuma veikšanas brīdī, tad arī uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta elektroniskā dāvanu karte .pdf formātā ar unikālu svītrkodu. Svītru kods sniedz informāciju Pārdevējam par Pircēja tiesībām iegūt izvēlēto pakalpojumu.
 6. Elektroniskā dāvanu karte derīga 1 (vienu) kalendāro gadu no pirkuma izdarīšanas brīža, kas norādīts zem svītru koda uz elektroniskās dāvanu kartes.
 7. Elektroniskā dāvanu karte ir jāuzrāda atpūtas kompleksa “Milzkalns” kasēs un jāapmaina pret Jūsu izvēlēto pakalpojumu.
 8. Pieejamo pakalpojumu klāsts ir atkarīgs no gadalaika un sezonas. Par tajā brīdī aktuālajiem pakalpojumiem informācija ir pieejama mājas lapā www.milzkalns.lv vai zvanot pa info telefonu +371 26222333.
 9. Dāvanu karti var izmantot tikai uz vietas Milzkalna kasēs. To nevar izmantot instruktoru pakalpojumiem un norēķiniem kafejnīcā!
 10. Dāvanu karte nav atmaksājama, pagarināma vai apmaināma pret naudu.
 11. Ja nepieciešams, SIA “Froks” izrakstīs apliecinājumu par pirkumu, lūdzu zvaniet +371 26222333 vai rakstiet uz e-pastu info@milzkalns.lv
 12. Elektroniskās dāvanu kartes svītru kods ir unikāls, tāpēc to var izmantot tikai vienu reizi.
 13. Ja elektroniskā dāvanu karte ir bojāta tā, ka svītru kodu nav iespējams nolasīt, šo dāvanu karti izmantot nav iespējams!
 14. No elektroniskās dāvanu kartes iegādes brīža Pircējs ir personīgi atbildīgs par tā drošību. Elektroniskās dāvanu kartes pircējs nodrošina, ka unikālās dāvanu kartes identifikācijas (svītru kods, utt) nenonāk trešo personu rokās un netiek izmantots ļaunprātīgi.
 15. Pircējs, iegādājoties elektronisko dāvanu karti, piekrīt elektroniskās dāvanu kartes iegādes un lietošanas noteikumiem. Nododot elektronisko dāvanu karti citai personai, Pircēja pienākums ir informēt saņēmēju par lietošanas noteikumiem un ir atbildīgs par to, ka saņēmējs šos noteikumus ievēro.
 16. Vairāk informācija par elektronisko dāvanu karti ir pieejama pakalpojumu sniegšanas vietā atpūtas kompleksā “Milzkalns”, “Dižkalni”, Smārdes pagasts, Tukuma novads.
Pakalpojumi
Kontakti
Info tālrunis:
+371 26222333
Viesnīcas un pasākumu rezervācijai:
+371 26222333
Instruktoru rezervācijai:
+371 26222999
Veikborda rezervācijai:
+371 26222777

info@milzkalns.lv
facebook.com/Milzkalns
"Dižkalni", Smārdes pagasts,
Tukuma novads, Latvija, LV-3148
GPS koordinātas: N57.00146 x E23.20794
Darba laiks:
Pirmdiena -
Otrdiena -
Trešdiena -
Ceturtdiena -
Piektdiena -
  Sestdiena -
  Svētdiena -
Rekvizīti:
SIA "Froks"
PVN Reģ. Nr. LV40003590231
Mūkusalas iela 46, Rīga, LV-1004

Braucot no Rīgas:

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz Milzkalnu - sekojam tai. Nākošā "Milzkalna" norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.