Jaunumi

Kas aktuāls?

Darba laiks tuvākajām dienām: Svētdiena (18.02) 10-21   No pirmdienas, 19. februāra, būsim slēgti. Lai gan pavasarīgā saulīte patiešām silda patīkami, turēsim īkšķus par tikša..

Darba laiks tuvākajām dienām:

Svētdiena (18.02) 10-21
 
No pirmdienas, 19. februāra, būsim slēgti. Lai gan pavasarīgā saulīte patiešām silda patīkami, turēsim īkšķus par tikšanos vēl šosezon! 
 
Izdevīgākās biļetes iepriekšpārdošanā skipassbaltics.eu.
Mitrā laikā teleskopa tipa pacēlāji var smērēt apģērbu!
Atvērtas VISAS trases, izņemot Troļļu. Snovparks ir atjaunots un nedaudz pārveidots.
Distanču slēpošanas trase sagatavota klasiskajam un slidsolim! Inventārs pieejams nomā.
 
Lai veicinātu ātru inventāra saņemšanu nomā, lejupielādējiet inventāra nomas anketu (ANKETA) un nodotiet to aizpildītu nomas darbiniekiem, kā arī iestājieties nomas rindā ~ 20 km pirms kalna, izmantojot mobilo aplikāciju BinaryQ (App Store vai Googla Play veikalā), ja rinda ir ilgāka nekā Jūsu ierašanās laiks kalnā. Ierodieties nomā savlaicīgi, vismaz 30 minūtes pirms rezervētā kalna apmeklējuma laika.
Aizvērt

Skolēnu grupas Milzkalnā

Derētu sporta dienā kas nebijis - piemēram snovošana vai kalnu slēpošana? Atbrauciet uz Milzkalnu! Te varēsiet pavadīt visu dienu - būs ko darīt gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau braši turas uz slēpēm vai dēļa. Ja ne..

Derētu sporta dienā kas nebijis - piemēram snovošana vai kalnu slēpošana? Atbrauciet uz Milzkalnu!

Te varēsiet pavadīt visu dienu - būs ko darīt gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau braši turas uz slēpēm vai dēļa. Ja nepieciešams - piesakiet instruktorus!

Pacēlāja biļetēm un inventāra nomai cenas grupām sākot no 20 skolēniem - ļoti draudzīgas :) Pie tam skolotājiem/grupas vadītājiem - pacēlāja karte un inventāra noma bez maksas! Piedāvājums ir spēkā tikai darba dienās!

Dalībnieku saraksta formu lejuplādēt vari šeit.

Pacēlāja biļete Inventāra noma
9 € par 3 h 9 € par 3 h

Skolēnu grupu noteikumi Milzkalnā

1.       Piedāvājumā skolēnu grupām ir iekļauta pacēlāja biļete un inventāra komplekta noma par īpašu cenu: pacēlāja biļete 9 EUR uz 3 stundām un inventāra komplekta noma 9 EUR uz 3 stundām. Vienam skolēnu grupas vadītājam/skolotājam pacēlāja biļete un inventāra noma ir bez maksas.

2.       Skolēnu grupu piedāvājums ir spēkā, ja grupa sastāv no vismaz 20 skolēniem.

3.       Piedāvājumu var izmantot tikai darba dienās no 12.00 - 18.00.

4.       Grupu ir noteikti jāpiesaka iepriekš zvanot uz Milzkalna info tālruni 26222333 vai rakstot uz e-pastu info@milzkalns.lv. Rakstot e-pastu lūdzam sagaidīt apstiprinājumu rakstiski vai sagaidiet zvanu no mūsu darbiniekiem!

5.       Lielu grupu gadījumā ir iespējams vienoties, ka trase sāk darbu ātrāk.

6.       Pirms ierašanās Milzkalnā, grupas vadītājam ir jāsagatavo dalībnieku saraksts, uz kā pamata tiks izsniegts inventārs nomā. Saraksta formu var lejuplādēt šeit.

7.       Ierodoties Milzkalnā, grupas vadītājs dodas pie nomas darbinieka, nosaucot pieteiktās grupas nosaukumu un seko Milzkalna darbinieku norādījumiem.

8.       Par pacēlāja biļetēm un inventāra nomu jānorēķinās ir grupas vadītājam vienā maksājumā Milzkalna kasē pirms pakalpojuma saņemšanas.

9.       Uz inventāra saņemšanu visai grupai ir jāierodās vienlaicīgi. Tie, kuri neierodas laikā, inventāru var saņemt visu klientu rindas kārtībā.

10.   Inventāra komplektā ir iekļautas slēpes, zābaki un nūjas vai sniega dēlis un zābaki un ķivere. Brilles vai citi nomas priekšmeti ir jāapmaksā pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

11.   Apmeklējuma laikā inventārs netiek mainīts! Ja ir paņemtas slēpes pret snovbordu nemainām, kā arī otrādāk – snovbordu pret slēpēm nemainām! Inventāru var samainīt, noslēdzot atsevišķu inventāra nomas līgumu un apmaksājot to, pēc kopējā Milzkalna cenrāža.

12.   Inventāru nododot, tas ir jānotīra no sniega un jāatdod viss komplekts reizē visai grupai vienlaicīgi. Inventārs nedrīkst būt bojāts. Bojāta inventāra gadījumā, radušos zaudējumus izvērtē nomas darbinieki. Materiālos zaudējumus sedz grupas vadītājs uz vietas Milzkalnā.

13.   Grupas dalībniekiem, kuri slēpo vai snovo pirmo reizi vēlama ir apmācība pie instruktora. Apmācība ir jāpiesaka iepriekš, zvanot uz telefonu 26222999. Norēķini ar instruktoru ir individuāli un netiek apmaksāti Milzkalna kasē.

14.   Grupas dalībniekiem ir jārūpējās par savu drošību, tāpēc ieteicams ir valkāt ķiveri!

15.   Visu grupas dalībnieku pienākums ir ievērot Slēpošanas trases „Milzkalns” lietošanas līguma vispārīgos noteikumus, kā arī Inventāra īres līguma un Skolēnu grupu noteikumus! Ar noteikumiem var iepazīties mūsu mājas lapā www.milzkalns.lv, kā arī uz vietas Milzkalnā! Grupas vadītāja pienākums ir iepazīstināt ar noteikumiem visus grupas dalībniekus pirms ierašanās Milzkalnā!

Vairāk..

Facebook ziņas

Pakalpojumi
Kontakti
Info tālrunis:
+371 26222333
Viesnīcas un pasākumu rezervācijai:
+371 26222333
Instruktoru rezervācijai:
+371 26222999
Veikborda rezervācijai:
+371 26222777

info@milzkalns.lv
facebook.com/Milzkalns
"Dižkalni", Smārdes pagasts,
Tukuma novads, Latvija, LV-3148
GPS koordinātas: N57.00146 x E23.20794
Darba laiks:
Pirmdiena -
Otrdiena -
Trešdiena -
Ceturtdiena -
Piektdiena -
  Sestdiena -
  Svētdiena 10:00 - 21:00
Rekvizīti:
SIA "Froks"
PVN Reģ. Nr. LV40003590231
Mūkusalas iela 46, Rīga, LV-1004

Braucot no Rīgas:

Izvēlies šoseju Rīga-Ventspils A10, pirms Jūrmalas caurlaižu kontroles nogriezies pa labi un brauc Tukuma (Ventspils) virzienā. Pēc aptuveni 30 km būs pagrieziens pa labi uz Smārdi. Nogriezies un turpini ceļu, šķērojot dzelzceļa sliedes, tālāk līdz T veida krustojumam, kur griezies pa kreisi Tukuma virzienā. Ieraucot Milzkalnē, pēc pāris simts metriem, ceļa kreisajā pusē būs norāde pa labi uz Milzkalnu - sekojam tai. Nākošā "Milzkalna" norāde ceļa kreisajā pusē, braucam pa zemes ceļu, līdz slēpošanas trasei.